top of page

Idealny obraz i kompaktowy rozmiar - Poznaj serię kamer Avaya HC!Kompromis pomiędzy nadzwyczajną jakością obrazu a minimalistycznym rozmiarem to już przeszłość. W dobie powszechnej miniaturyzacji, jesteśmy w stanie dobrać dla siebie odpowiedni sprzęt, który pozwoli nam na prowadzenie znakomitej jakości rozmów, bez konieczności rozstawiania wielu nieporęcznych i ciężkich urządzeń.

Kamery Avaya z serii HC idealnie wpisują się w tą narrację, bijąc na głowę swoich konkurentów nie tylko pod względem oferowanych przez siebie możliwości, lecz również dzięki stosunkowo niskiej cenie na tle konkurencji.

Ich szerokie zastosowanie, może pomóc nie tylko indywidualnemu użytkownikowi, lecz również firmom, organizującym swoje centra wideokonferencyjne.

Jak myślisz, czy w Twojej organizacji sprawdziłyby się kamery Avaya do pokojów wideokonferencyjnych? A może jednak wolałbyś wypróbować te urządzenia w trakcie pracy zdalnej w połączeniu z laptopem?


Zapraszamy do zapoznania się z rozwiązaniami:


1. Avaya HC010 | Stałopozycyjna kamera Full HD z wejściem USB, zapewnia wysokiej jakości sygnał wideo o rozdzielczości 1080p30 z cyfrową funkcją Pan/Tilt/Zoom.


2. Avaya HC020 | Jest to kamera stałopozycyjna Full HD z wejściem USB zapewniająca jakość na poziomie czujnika UltraHD 4K z sygnałem wideo 1080p30, cyfrową funkcją PTZ (Pan/Tilt/Zoom) (rozdzielczość 1080p przy powiększeniu 2x, 720p przy powiększeniu @3x) oraz opcją przesyłania nieskompresowanego sygnału na HDMI. Istnieje możliwość włączenia 1-drożnego mikrofonu POD w małych pomieszczeniach.


3. Avaya HC050 | Jest to kamera Full HD z wejściem USB, funkcją PTZ (Pan/ Tilt/Zoom), sygnałem wideo 1080p30 i zoomem optycznym 12x. Idealne rozwiązanie dla małych i średnich pomieszczeń. Istnieje możliwość włączenia 1-drożnego mikrofonu POD w małych pomieszczeniach oraz 3-drożnego mikrofonu POD w średnich pomieszczeniach.


Odezwij się do nas aby poznać wszystkie możliwości kamer Avaya z serii HC!

Z przyjemnością pokażemy Tobie zaprezentowane urządzenia, włącznie z możliwością otrzymania od nas sprzętu testowego.

50 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page