top of page

Kim jesteśmy?

Marka NexusTelecom jest owocem wspólnej pracy, pasji, wizji i doświadczenia. Naszą misją jest zapewnienie najwyższej jakości i wydajności usług, poprzez zapewnienie klientom najlepszego, dostępnego na rynku wsparcia użytkownika. Jesteśmy wielokrotnie nagradzanym dostawcą rozwiązań IT i UC dla biznesu, w tym wielorocznym partnerem roku Avaya. Wierzymy w nową technologię, w jej wyjątkowość i niespotykaną dotąd umiejętność do zmian i adaptacji.

Servers
Firma: Info

Specjaliści godni zaufania

W dobie powszechnej anonimowości, nie mamy zamiaru ukrywać się za banerami i pustymi frazesami. Poznaj ludzi, dążenia, plany i pasje, które stanowią o dzisiejszym kształcie naszej organizacji, jak i o jej przyszłości.

Firma: Tekst

Marcin Stąsiek

Founder / Unified Communications Engineer

Techniczne serce firmy, niepoprawny perfekcjonista i miłośnik wszelkich rozwiązań oraz technologii, czyniących życie człowieka łatwiejszym. Zawodowo inżynier optymista, miłośnik niestandardowych i trudnych wdrożeń. Zawsze działa w myśl zasady: „Jeżeli czegoś nie przetestowałeś, to nie możesz zapewnić klienta, że działa”. Oprócz pracy, w którą wkłada całe swoje serce, ceni sobie przede wszystkim ciszę oraz bliski kontakt z naturą.

Adam Pura

Founder / Business Development Manager

Współzałożyciel spółki, lider zespołu i czołowy przedstawiciel handlowy NexusTelecom. Od samego początku działalności, z oddaniem wspiera team swoim doświadczeniem, jednocześnie wyznaczając firmie kierunek rozwoju. Z ogromnym zaangażowaniem koncentruje się na tworzeniu wartościowych treści marketingowych i prowadzeniu działu sprzedażowego spółki, dbając o to aby oferta NexusTelecom była wyjątkowa i atrakcyjna dla naszych potencjalnych klientów. Po pracy zajmuje się rozwijaniem kompetencji z zakresu przedsiębiorczości wśród młodych ludzi.

Tomasz Wojewoda

Business Development Manager

Od zawsze skoncentrowany na oferowaniu swoim partnerom biznesowym indywidualnego podejścia i aktywnej pomocy przy realizacji ich potrzeb. Przez ponad jedenaście lat swojej działalności w branży IT pozyskał, zrealizował i zamknął dziesiątki projektów. Cieszy się ogromnym zaufaniem wśród prowadzonych przez siebie klientów dzięki jego zaangażowaniu i determinacji w realizacji wspólnych celów biznesowych. Po godzinach zamienia się w pasjonata sportu, ze szczególnym zamiłowaniem do rowerów i trekkingu.

Piotr Synowski

Sales Support Manager

Najbardziej doświadczony członek ekipy. Człowiek, który już od dwudziestu lat przeciera szlaki w branży technologii informacyjno-komunikacyjnej. Każdego dnia zaangażowany całym sercem i duszą w projekty, które prowadzi. Niezawodny w pozyskiwaniu kontaktów biznesowych, intensywnie i skutecznie utrzymuje bliskie relacje z naszymi klientami. Poza godzinami pracy wielki sympatyk gry w golfa i sportowych samochodów.

"Amor Fati"

Jakub Cierpka

Back Office Coordinator

Ambitny miłośnik porządku, faktur, segregatorów i prawa. Prawdziwy fanatyk systemów front i back office, w których wszystko musi mieć swoje miejsce. Na co dzień dba o prawidłowy przepływ dokumentów i kreuje zewnętrzny wizerunek spółki. Gdy nie zajmuje się gaszeniem pożarów w firmowych księgach, koncentruje się na kompletowaniu i montażu podzespołów komputerowych, a także koordynacją niektórych projektów. Prywatnie gracz z powołania, introwertyk idealista, wielbiciel aromatycznej kawy, ciepłego koca i dobrej książki.

Firma: Zespół
bottom of page